#albanianbride Instagram Photos & Videos

albanianbride - 9.5k posts

Top Posts

Latest Instagram Posts

 • Martohen Blero dhe Afrona!♥️
#Freskohu
 • Martohen Blero dhe Afrona!♥️
  #Freskohu
 • 33 1 21 September, 2019
 • ✨ Gold Lace and Beaded Mindil ✨
•$180 each •
Available Now! DM to secure yours
 • ✨ Gold Lace and Beaded Mindil ✨
  •$180 each •
  Available Now! DM to secure yours
 • 57 5 21 September, 2019
 • LEKURE E RRUDHUR? JA ZGJIDHJA NATYRALE.

VAJ VITAMIN E

SUPER OFERTË ME ➖3️⃣0️⃣% VAJ VITAMIN E 
Çmimi 18.00 €

Transporti Gratis për Kosovë, Shqipëri, Maqedoni

Na shkruani ne inbox

Vitamina E , antiplakje! Zgjidhja natyrale kundër rrudhave, shenjave dhe strijave. Aplikohet direkt ne fytyre duke e masazhuar lehte.

Vitamina E i takon grupit të vitaminave që treten në yndyra që do të thotë që vihet në lidhje dhe riciklohet me yndyrën e trupit.

Në rend të parë Vitamina E ndihmon mirë lëkurën, flokët dhe lëkuren mukozale.

Por, merr pjesë edhe në ndërtimin e muskulaturës, indeve lidhore dhe enëve të gjakut.

Trupi ka nevojë për vitaminen E që të mund të krijohet sistemi imun stabil.

Ndihmon muret e qelizave nga lidhjet agresive me komponimet e oksigjenit, në atë formë që kap radikalet e lira dhe i bën të padëmshme.

Furnizuesit e mirë të vitaminës E

Produktet bimore që janë të pasura me yndyrë natyrale janë zakonisht furnizuesit më të mire të vitaminës E.

Veçanërisht të pasura janë vaji nga embrioni i grurit, vaj shafrani, vaji i lulediellit, bajamet, arrat dhe në drithëra por më pak të pasura me vitaminë E.

Efektet e mungesës se vitaminës E

Në mungesë të saj, simptomat e para janë lëkura e thatë dhe e rrudhur, në të njëjtën kohë jeni të lodhur dhe shumë të ndjeshëm. 
Follow⤵️
@speciality_care_fashion 
@speciality_care_fashion 
@speciality_care_fashion 
#speciality_care_fashion
🖤
♥️♥️
❤❤❤
💛💛💛💛
💚💚💚
🧡🧡
💜
 #mozzik #ferofera #tirana #prishtina #shkupi #ferizaj #mitrovica #peja #gjilan #gjakova #gostivar #tetova #struga #loredana #getinjofan #eraistrefi #dafinazeqiri #noizy #tayna #kida
 #shqipe #albanian #nuse #shqiptar #albanianbride #albaniangirl #kosovo #dasmashqiptare #speciality_care_fashion #bridestory
 • LEKURE E RRUDHUR? JA ZGJIDHJA NATYRALE.

  VAJ VITAMIN E

  SUPER OFERTË ME ➖3️⃣0️⃣% VAJ VITAMIN E
  Çmimi 18.00 €

  Transporti Gratis për Kosovë, Shqipëri, Maqedoni

  Na shkruani ne inbox

  Vitamina E , antiplakje! Zgjidhja natyrale kundër rrudhave, shenjave dhe strijave. Aplikohet direkt ne fytyre duke e masazhuar lehte.

  Vitamina E i takon grupit të vitaminave që treten në yndyra që do të thotë që vihet në lidhje dhe riciklohet me yndyrën e trupit.

  Në rend të parë Vitamina E ndihmon mirë lëkurën, flokët dhe lëkuren mukozale.

  Por, merr pjesë edhe në ndërtimin e muskulaturës, indeve lidhore dhe enëve të gjakut.

  Trupi ka nevojë për vitaminen E që të mund të krijohet sistemi imun stabil.

  Ndihmon muret e qelizave nga lidhjet agresive me komponimet e oksigjenit, në atë formë që kap radikalet e lira dhe i bën të padëmshme.

  Furnizuesit e mirë të vitaminës E

  Produktet bimore që janë të pasura me yndyrë natyrale janë zakonisht furnizuesit më të mire të vitaminës E.

  Veçanërisht të pasura janë vaji nga embrioni i grurit, vaj shafrani, vaji i lulediellit, bajamet, arrat dhe në drithëra por më pak të pasura me vitaminë E.

  Efektet e mungesës se vitaminës E

  Në mungesë të saj, simptomat e para janë lëkura e thatë dhe e rrudhur, në të njëjtën kohë jeni të lodhur dhe shumë të ndjeshëm.
  Follow⤵️
  @speciality_care_fashion
  @speciality_care_fashion
  @speciality_care_fashion
  #speciality_care_fashion
  🖤
  ♥️♥️
  ❤❤❤
  💛💛💛💛
  💚💚💚
  🧡🧡
  💜
  #mozzik #ferofera #tirana #prishtina #shkupi #ferizaj #mitrovica #peja #gjilan #gjakova #gostivar #tetova #struga #loredana #getinjofan #eraistrefi #dafinazeqiri #noizy #tayna #kida
  #shqipe #albanian #nuse #shqiptar #albanianbride #albaniangirl #kosovo #dasmashqiptare #speciality_care_fashion #bridestory
 • 31 0 17 September, 2019
 • We’re absolutely in love with this creation!! Can’t wait to show you all more! Can make this style mindila with any color fabric✨
DM for any inquiries!
 • We’re absolutely in love with this creation!! Can’t wait to show you all more! Can make this style mindila with any color fabric✨
  DM for any inquiries!
 • 34 1 16 September, 2019