#bukuri Instagram Photos & Videos

bukuri - 12.7k posts

Top Posts

Advertisements

Advertisements

Advertisements

Latest Instagram Posts

 • LR tashme nuk mendon vetem per bukurine po dhe per shendetin tuaj. ✅Aloe Vera Drinking Xhel
Active Freedom 1lit😊 ✅Përbërës të përzgjedhur:
✔-88% xhel i pastër Aloe Vera
✔-56% Vitaminë C për racion ditor
✔-58% Vitaminë E për racion ditor ✅Përdorimi:
✔– Për prodhimin normal të kolagjenit
✔– Për një funksionim normal të kockave
✔– Për një funksionim normal të nyjeve
✔– Për një funksionim normal të 
metabolizmit
✔– Për një funksionim normal të sistemit 
nervor ✅Doza e rekomanduar:
✔– 3 x 30 ml në ditë
.
.

#LRAlbania #shendet #bukuri #trajtim #drink #aloevera #blérjeonline #porosi
 • LR tashme nuk mendon vetem per bukurine po dhe per shendetin tuaj. ✅Aloe Vera Drinking Xhel
  Active Freedom 1lit😊 ✅Përbërës të përzgjedhur:
  ✔-88% xhel i pastër Aloe Vera
  ✔-56% Vitaminë C për racion ditor
  ✔-58% Vitaminë E për racion ditor ✅Përdorimi:
  ✔– Për prodhimin normal të kolagjenit
  ✔– Për një funksionim normal të kockave
  ✔– Për një funksionim normal të nyjeve
  ✔– Për një funksionim normal të
  metabolizmit
  ✔– Për një funksionim normal të sistemit
  nervor ✅Doza e rekomanduar:
  ✔– 3 x 30 ml në ditë
  .
  .

  #LRAlbania #shendet #bukuri #trajtim #drink #aloevera #blérjeonline #porosi
 • 6 0 9 hours ago

Advertisements

Advertisements

Advertisements

 • 🍃 " ARGAN OIL - VAJ ARGANI " 🍃

PËR FLOKË DHE FYTYRË TË BUKUR❤ 💯 % PRESIM I FTOHTË
💯 % PURO & ORGANIK

Sasia: 30 ml - Çmimi: 1300 Lekë
Posta: 200 Lekë 🔸️Vaji i arganit, i quajtur ndryshe edhe ari i shkretëtirës nxirret nga fryti i pemës së arganit. 🔸️Vaji i arganit ndihmon në kurimin e lëkurës, duke i rikthyer asaj hidratimin, ushqyerjen, mbrojtjen, rigjenerimin, elasticitetin, si dhe përtharjen e plagëve.
🔸️Vaji i arganit nxit prodhimin e kolagjenit dhe ndihmon në parandalimin e formimit të rrudhave.
🔸️Vaji i arganit përmban vitaminë E në sasi të mëdha, tre herë më shumë se vaji i ullirit. 🔸️Përdoret si për trajtimin e psioriazës dhe për mbrojtjen kundër rrezeve UV.
🔸️Është i pasur me vitaminë A, Acide Yndyrore esenciale, Omega 3 dhe Omega 6 rigjeneruese e antinflamatore, kundër rrudhave.
🔸️Mos harroni se edhe pse është shumë hidratues, vaji i arganit nuk është i yndyrshëm.

#vajargani #fytyre #lekure #floke #trup #rrudha #kolagjen #bukuri #shendet #bio #natyrale #bioshop
-------------------------------------------
📧 Porosit online duke na dhënë adresën dhe numrin e telefonit.
Pagesa bëhet kur ju dorëzohet produkti.
Fb/EBA BIO SHOP
Insta/@eba_bio_shop
 • 🍃 " ARGAN OIL - VAJ ARGANI " 🍃

  PËR FLOKË DHE FYTYRË TË BUKUR❤ 💯 % PRESIM I FTOHTË
  💯 % PURO & ORGANIK

  Sasia: 30 ml - Çmimi: 1300 Lekë
  Posta: 200 Lekë 🔸️Vaji i arganit, i quajtur ndryshe edhe ari i shkretëtirës nxirret nga fryti i pemës së arganit. 🔸️Vaji i arganit ndihmon në kurimin e lëkurës, duke i rikthyer asaj hidratimin, ushqyerjen, mbrojtjen, rigjenerimin, elasticitetin, si dhe përtharjen e plagëve.
  🔸️Vaji i arganit nxit prodhimin e kolagjenit dhe ndihmon në parandalimin e formimit të rrudhave.
  🔸️Vaji i arganit përmban vitaminë E në sasi të mëdha, tre herë më shumë se vaji i ullirit. 🔸️Përdoret si për trajtimin e psioriazës dhe për mbrojtjen kundër rrezeve UV.
  🔸️Është i pasur me vitaminë A, Acide Yndyrore esenciale, Omega 3 dhe Omega 6 rigjeneruese e antinflamatore, kundër rrudhave.
  🔸️Mos harroni se edhe pse është shumë hidratues, vaji i arganit nuk është i yndyrshëm.

  #vajargani #fytyre #lekure #floke #trup #rrudha #kolagjen #bukuri #shendet #bio #natyrale #bioshop
  -------------------------------------------
  📧 Porosit online duke na dhënë adresën dhe numrin e telefonit.
  Pagesa bëhet kur ju dorëzohet produkti.
  Fb/EBA BIO SHOP
  Insta/@eba_bio_shop
 • 0 0 14 hours ago

Advertisements

 • 🍋🍃NATURAL DEODORANT🍃🍋 LAMTUMIRË TË GJITHË PËRBËRËSVE KANCEROGJEN... DEODORANTI NATYRAL ZGJIDHJA IDEALE 👌🏻 💯% NATYRAL🍃 🅾️% KIMIKAT
🥇I ÇERTIFIKUAR: ISO 9001: 2015

Sasia: 50 ml - Çmimi: 1000 Lekë
Posta: 200 Lekë

Aroma, freskia dhe përkujdesi i Lemongrass e bëjnë këtë Deodorant kaq të vecantë.
Lamtumire kripëra kancerogjene të aluminiumit!
100% Natyral, 100% i Padëmshëm dhe aromë e freskët lemongrasi.

Formulë Artizanale: ✔Aloe Vera
✔Hidrosol Livando
✔Vaj Esencial Lemongrass
✔Vaj Esencial Mente

Përdorimi :

Përdoret 1-2 herë në ditë. 📌Handmade 👐

#Deodorant #DeodorantNatyral #NaturalDeodorant #Natural #Bukuri #Arome #Trup #NaturalProducts #BioShop
----------------------------------------
📧 Porosit online duke na dhënë adresën dhe numrin e telefonit.
Pagesa bëhet kur ju dorëzohet produkti.
Fb/EBA BIO SHOP
Insta@eba_bio_shop
 • 🍋🍃NATURAL DEODORANT🍃🍋 LAMTUMIRË TË GJITHË PËRBËRËSVE KANCEROGJEN... DEODORANTI NATYRAL ZGJIDHJA IDEALE 👌🏻 💯% NATYRAL🍃 🅾️% KIMIKAT
  🥇I ÇERTIFIKUAR: ISO 9001: 2015

  Sasia: 50 ml - Çmimi: 1000 Lekë
  Posta: 200 Lekë

  Aroma, freskia dhe përkujdesi i Lemongrass e bëjnë këtë Deodorant kaq të vecantë.
  Lamtumire kripëra kancerogjene të aluminiumit!
  100% Natyral, 100% i Padëmshëm dhe aromë e freskët lemongrasi.

  Formulë Artizanale: ✔Aloe Vera
  ✔Hidrosol Livando
  ✔Vaj Esencial Lemongrass
  ✔Vaj Esencial Mente

  Përdorimi :

  Përdoret 1-2 herë në ditë. 📌Handmade 👐

  #Deodorant #DeodorantNatyral #NaturalDeodorant #Natural #Bukuri #Arome #Trup #NaturalProducts #BioShop
  ----------------------------------------
  📧 Porosit online duke na dhënë adresën dhe numrin e telefonit.
  Pagesa bëhet kur ju dorëzohet produkti.
  Fb/EBA BIO SHOP
  Insta@eba_bio_shop
 • 2 0 21 hours ago

Advertisements

Advertisements

 • PROGRAMI F.I.T.

Programi F.I.T. i adresohet te gjithe njerezve. Rendesia nuk varet nga niveli sportiv apo ritmi juaj 🌎🌏 Zbuloni Forever F.I.T.
Gjithcka qe ju keni nevoje te ndiheni mire dhe te keni nje pamje me te mire 👌👌👌
Ky program te ndihmon te menaxhosh me mire peshen tende ,te ushqehesh shendetshem dhe te besh rregullisht sport 🏋⛹🏃
Filloni qe sot te kaloni nje jete te shendetshme ⏫💪! #shendet#sport#fitness#bukuri#kujdes#ushqim#ushqehushendetshem#albania🇦🇱#albanianpeople#forever_aloe2019
 • PROGRAMI F.I.T.

  Programi F.I.T. i adresohet te gjithe njerezve. Rendesia nuk varet nga niveli sportiv apo ritmi juaj 🌎🌏 Zbuloni Forever F.I.T.
  Gjithcka qe ju keni nevoje te ndiheni mire dhe te keni nje pamje me te mire 👌👌👌
  Ky program te ndihmon te menaxhosh me mire peshen tende ,te ushqehesh shendetshem dhe te besh rregullisht sport 🏋⛹🏃
  Filloni qe sot te kaloni nje jete te shendetshme ⏫💪! #shendet #sport #fitness #bukuri #kujdes #ushqim #ushqehushendetshem #albania 🇦🇱 #albanianpeople #forever_aloe2019
 • 3 0 21 May, 2019
 • Dëshironi flokë të butë?
Që krihen lehtë, të mbrojtur nga nxehtësia e piastrës dhe e diellit ?

ZGJIDHJA E DUHUR👉🏻 KRISTALINA ME VAJ AMLA 😍

KRISTALINE ME VAJ AMLA❤

Sasia: 100ml
Çmimi & Posta: 1400 lekë

Vaj Amla është një vaj i çmuar dhe i dëshmuar për shëndetin e flokëve. Kristaline me përmbajtje vaj Amla zbut, shkëlqen dhe mbron flokët tuaj nga dëmtimet

Dobitë:

Siguron ushqyerjen e flokëve ✔
Ndihmon aparencën natyrale✔ Ndihmon në formësimin e flokëve sipas dëshirës ✔
Krehje e lehtë ✔
Mbrojtje nga nxehtësia e piastrës
Shkëlqim dhe butësi të flokëve ✔
Mbrojtje nga agjentët atmosferikë ✔
Mbrojtje nga majat e dyfishta ✔

Porositeni dhe ju vjen në shtëpi😊

#floke #kristaline #krehje #shëndet #bukuri #estetike #natyrale #bioshop
-----------------------------------
📧 Porosit online duke na dhënë adresën dhe numrin e telefonit.
Pagesa bëhet kur ju dorëzohet produkti.
Fb/EBA BIO SHOP
Insta/@eba_bio_shop
 • Dëshironi flokë të butë?
  Që krihen lehtë, të mbrojtur nga nxehtësia e piastrës dhe e diellit ?

  ZGJIDHJA E DUHUR👉🏻 KRISTALINA ME VAJ AMLA 😍

  KRISTALINE ME VAJ AMLA❤

  Sasia: 100ml
  Çmimi & Posta: 1400 lekë

  Vaj Amla është një vaj i çmuar dhe i dëshmuar për shëndetin e flokëve. Kristaline me përmbajtje vaj Amla zbut, shkëlqen dhe mbron flokët tuaj nga dëmtimet

  Dobitë:

  Siguron ushqyerjen e flokëve ✔
  Ndihmon aparencën natyrale✔ Ndihmon në formësimin e flokëve sipas dëshirës ✔
  Krehje e lehtë ✔
  Mbrojtje nga nxehtësia e piastrës
  Shkëlqim dhe butësi të flokëve ✔
  Mbrojtje nga agjentët atmosferikë ✔
  Mbrojtje nga majat e dyfishta ✔

  Porositeni dhe ju vjen në shtëpi😊

  #floke #kristaline #krehje #shëndet #bukuri #estetike #natyrale #bioshop
  -----------------------------------
  📧 Porosit online duke na dhënë adresën dhe numrin e telefonit.
  Pagesa bëhet kur ju dorëzohet produkti.
  Fb/EBA BIO SHOP
  Insta/@eba_bio_shop
 • 1 0 21 May, 2019
 • 💙" FLEUR'S ACNE CREAM "💙 KREM & SAPUN KUNDËR AKNEVE👌🏻 Sasia: 80 gr
Çmimi & Posta: 1200 lekë 🔖 I përdorshëm për të gjitha llojet e lëkurave si për femra edhe për meshkuj 🔹️Kremi anti – akne (puçrra) është një produkt që në mënyrë efektive trajton aknet, puçrrat në fytyrë.
Efektiviteti i tij është si shkak i pranisë së vajrave bimorë që kanë rol thelbësore për trajtimin e lëkurës dhe problemeve me aknet.
🔹️Ky produkt përmban vaj esencial e bimor 2 %, Vaji organik të cilësisë biodinamike dhe vaj esencial të mandarinës (Citrus reticulata), ekstrakt i Kumak (Calendula officinalis), Talk, Oksid Zinku, Dioksid Titaniumi, Lanolinë, Vazelinë, Vaj bajame, dhe Vitaminë E.

Dobitë : 👉🏻Kuron aknet duke i eliminuar ato gradualisht.
👉🏻Kuron plagët sipërfaqësore, plagët nga kafshimet e insekteve duke rikthyer shkëlqimin e lëkurës.
👉🏻Zbut lëkurën e irrituar.
👉🏻I rikthen fytyrës tonalitetin.
👉🏻Rigjeneron qelizat e lëkurës.
👉🏻Kuron shenjat e akneve.

Përdorimi:

Pastroni fytyrën me sapunin që përmban kremi dhe ujë të vakët.
Pasi të pastrohet fytyra me sapun (që vjen bashkë me kremin gratis) thahet lehtë me peshqir pa e fërkuar peshqirin në fytyrë por thjesht duke thithur ujin me të dhe pas tharjes së fytyrës vendoset kremi duke masazhuar lehtë 2-3 minuta.
Përdoret dy herë në ditë në mëngjes dhe mbrëmje. 
#kremantiakne #fytyre #lekure #akne #natyrale #krem #shendet #bukuri #estetike #bimore #bioshop
--------------------------------------------
📧 Porosit online duke na dhënë adresën dhe numrin e telefonit.
Pagesa bëhet kur ju dorëzohet produkti.
Fb/EBA BIO SHOP
Insta@eba_bio_shop
 • 💙" FLEUR'S ACNE CREAM "💙 KREM & SAPUN KUNDËR AKNEVE👌🏻 Sasia: 80 gr
  Çmimi & Posta: 1200 lekë 🔖 I përdorshëm për të gjitha llojet e lëkurave si për femra edhe për meshkuj 🔹️Kremi anti – akne (puçrra) është një produkt që në mënyrë efektive trajton aknet, puçrrat në fytyrë.
  Efektiviteti i tij është si shkak i pranisë së vajrave bimorë që kanë rol thelbësore për trajtimin e lëkurës dhe problemeve me aknet.
  🔹️Ky produkt përmban vaj esencial e bimor 2 %, Vaji organik të cilësisë biodinamike dhe vaj esencial të mandarinës (Citrus reticulata), ekstrakt i Kumak (Calendula officinalis), Talk, Oksid Zinku, Dioksid Titaniumi, Lanolinë, Vazelinë, Vaj bajame, dhe Vitaminë E.

  Dobitë : 👉🏻Kuron aknet duke i eliminuar ato gradualisht.
  👉🏻Kuron plagët sipërfaqësore, plagët nga kafshimet e insekteve duke rikthyer shkëlqimin e lëkurës.
  👉🏻Zbut lëkurën e irrituar.
  👉🏻I rikthen fytyrës tonalitetin.
  👉🏻Rigjeneron qelizat e lëkurës.
  👉🏻Kuron shenjat e akneve.

  Përdorimi:

  Pastroni fytyrën me sapunin që përmban kremi dhe ujë të vakët.
  Pasi të pastrohet fytyra me sapun (që vjen bashkë me kremin gratis) thahet lehtë me peshqir pa e fërkuar peshqirin në fytyrë por thjesht duke thithur ujin me të dhe pas tharjes së fytyrës vendoset kremi duke masazhuar lehtë 2-3 minuta.
  Përdoret dy herë në ditë në mëngjes dhe mbrëmje.
  #kremantiakne #fytyre #lekure #akne #natyrale #krem #shendet #bukuri #estetike #bimore #bioshop
  --------------------------------------------
  📧 Porosit online duke na dhënë adresën dhe numrin e telefonit.
  Pagesa bëhet kur ju dorëzohet produkti.
  Fb/EBA BIO SHOP
  Insta@eba_bio_shop
 • 0 0 20 May, 2019