#kızkulesi Instagram Photos & Videos

kızkulesi - 436.3k posts

Latest Instagram Posts

Advertisements

Advertisements

Advertisements

Advertisements

 • 💜 STAMBOLL💜 4 Dite 149€/Person 💣 🎀Dita e Parë, 1 Maj 2019:
👉 Nisja ne oren : 05:00 👉Mberritja rreth ores 15:00 
Nisja nga Shkodra në oren 05:00 te mjesit dhe udhëtimi me autobus nëpërmjet Kapshticës për në Selanik. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mberritja në Selanik. Vizite panoramike e qytetit ne sheshin Aristoteli, Paralia (buze deti) dhe Kulla e bardhe, Me pas I drejtohemi qendres me te madhe tregtare Cosmos dhe me pas akomodimi ne hotel😍😇 🎀Dita e Dytë, 2 Maj 2019: 👉 Nisja ne 08:30 👉 Mberritja rreth ores 18:00 
Mengjesi në hotel. Vazhdon udhëtimi për në Stamboll. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mberritja ne Stamboll. Sistemimi në Hotel. Pasdite vizitë panoramike me guidë në Monumentet Kryesore të qytetit, si: Xhamia Blu, Cisterna e famshme e qytetit me kokat e Meduzes, njohja me Bazilikën e famshme të Shën Sofisë, pazari I madh, etj 😍😇 🎀Dita e Tretë, 3 Maj 2019:
Mëngjesi në Hotel. Paradite shëtitje me autobus, kalimi mbi Bririn e Artë nëpërmjet Urës së Gallatës, kalim në urat e varura të Bosforit për të kaluar në Kontinentin Aziatik). Pasdite Udhëtim në Eminoy (stacioni i anijeve dhe jahteve për në Bosfor). Lundrim me anije për dy orë në Ngushticën e Bosforit në drejtim të Detit të Zi për të vizituar pjesën bregdetare të Stambollit, Evropën dhe Azinë, si dhe për të parë nga anija kalanë e vjetër, Rumelitisa.😍😇 🎀Dita e Katërt, 4 Maj 2019: 👉 Nisja ne ore 08:00 👉 Mberritja rreth oren 01:00 (te darkes)
Mëngjesi në Hotel. Nisja per ne Shqiperi, ndalese ne kthim ne Kavala, vizite panoramike e shkurter vizite ne akuarium dhe vazhdimi I udhetimit drejt Shkodres ku mendohet te mberrijme naten vone…
😇 Në pagesën përfshihen:
-Udhëtimi vajtje – ardhje me autobuz,🚎
-Akomodimi në hotel me 5 yje në Stamboll, dhe Selanik🏩
-
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
#myloveistanbul #istanbul #stambul #Стамбул #turkey #турция #travel #voyage #holiday #turkishfoods #baklava #istanbulphotos #turkishtea #karaköy #ortaköy #kızkulesi #cappadocia #turkishcoffie #taksim #sultanahmet #galata #eminonu #hagiasophia #fatih #süleymaniye #bosphorus #topkapipalace #beşiktaş #istanbulcity #bosphorusbridge
 • 💜 STAMBOLL💜 4 Dite 149€/Person 💣 🎀Dita e Parë, 1 Maj 2019:
  👉 Nisja ne oren : 05:00 👉Mberritja rreth ores 15:00
  Nisja nga Shkodra në oren 05:00 te mjesit dhe udhëtimi me autobus nëpërmjet Kapshticës për në Selanik. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mberritja në Selanik. Vizite panoramike e qytetit ne sheshin Aristoteli, Paralia (buze deti) dhe Kulla e bardhe, Me pas I drejtohemi qendres me te madhe tregtare Cosmos dhe me pas akomodimi ne hotel😍😇 🎀Dita e Dytë, 2 Maj 2019: 👉 Nisja ne 08:30 👉 Mberritja rreth ores 18:00
  Mengjesi në hotel. Vazhdon udhëtimi për në Stamboll. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mberritja ne Stamboll. Sistemimi në Hotel. Pasdite vizitë panoramike me guidë në Monumentet Kryesore të qytetit, si: Xhamia Blu, Cisterna e famshme e qytetit me kokat e Meduzes, njohja me Bazilikën e famshme të Shën Sofisë, pazari I madh, etj 😍😇 🎀Dita e Tretë, 3 Maj 2019:
  Mëngjesi në Hotel. Paradite shëtitje me autobus, kalimi mbi Bririn e Artë nëpërmjet Urës së Gallatës, kalim në urat e varura të Bosforit për të kaluar në Kontinentin Aziatik). Pasdite Udhëtim në Eminoy (stacioni i anijeve dhe jahteve për në Bosfor). Lundrim me anije për dy orë në Ngushticën e Bosforit në drejtim të Detit të Zi për të vizituar pjesën bregdetare të Stambollit, Evropën dhe Azinë, si dhe për të parë nga anija kalanë e vjetër, Rumelitisa.😍😇 🎀Dita e Katërt, 4 Maj 2019: 👉 Nisja ne ore 08:00 👉 Mberritja rreth oren 01:00 (te darkes)
  Mëngjesi në Hotel. Nisja per ne Shqiperi, ndalese ne kthim ne Kavala, vizite panoramike e shkurter vizite ne akuarium dhe vazhdimi I udhetimit drejt Shkodres ku mendohet te mberrijme naten vone…
  😇 Në pagesën përfshihen:
  -Udhëtimi vajtje – ardhje me autobuz,🚎
  -Akomodimi në hotel me 5 yje në Stamboll, dhe Selanik🏩
  -
  •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
  #myloveistanbul #istanbul #stambul #Стамбул #turkey #турция #travel #voyage #holiday #turkishfoods #baklava #istanbulphotos #turkishtea #karaköy #ortaköy #kızkulesi #cappadocia #turkishcoffie #taksim #sultanahmet #galata #eminonu #hagiasophia #fatih #süleymaniye #bosphorus #topkapipalace #beşiktaş #istanbulcity #bosphorusbridge
 • 14 2 42 minutes ago

Advertisements

 • Kıvırcık saçların varsa işler hiçbir zaman beklediğin gibi gitmez 🤨🌬🌪#istanbul #kızkulesi
 • Kıvırcık saçların varsa işler hiçbir zaman beklediğin gibi gitmez 🤨🌬🌪 #istanbul #kızkulesi
 • 34 1 1 hour ago

Advertisements