#kosova Instagram Photos & Videos

kosova - 824.6k posts

Top Posts

 • Mesfushori Kombëtares së Kosovës, Hekuran Kryeziu i është kthyer stërvitjeve të skuadra zvicerane, Zurich.

#kosova #dardanet
 • Mesfushori Kombëtares së Kosovës, Hekuran Kryeziu i është kthyer stërvitjeve të skuadra zvicerane, Zurich.

  #kosova #dardanet
 • 1,741 6 22 September, 2019

Latest Instagram Posts

 • Kualiteti i ndërthurur në detaje.⁣
⁣
Bella dhomë ndeje, përpos që i jep dhomës tuaj stil, ka një material shumë të butë, e lehtë për t'u pastruar dhe funksionalitet.⁣
⁣
#DogtasExclusive #Kosova #Bella
 • Kualiteti i ndërthurur në detaje.⁣

  Bella dhomë ndeje, përpos që i jep dhomës tuaj stil, ka një material shumë të butë, e lehtë për t'u pastruar dhe funksionalitet.⁣

  #DogtasExclusive #Kosova #Bella
 • 0 0 4 minutes ago
 • 💣💣💣
 • 💣💣💣
 • 1 1 4 minutes ago
 • Dite me shi 😍
 • Dite me shi 😍
 • 74 2 33 minutes ago
 • A ka naj qajegji ktu 🤣
 • A ka naj qajegji ktu 🤣
 • 169 2 1 hour ago
 • 🤗
 • 🤗
 • 534 1 14 hours ago
 • Follow te gjithe faqen tone te dyt @FAKTOSHQIP 
@faktoshqip @faktoshqip -Ne do te postojme dhe do te ju ofrojme te njiheni me shume me boten dhe te kuptojme gjera interesante qe nuk i kemi ditur ❤️
-Faleminderit qe zgjodhet te ndjekni faqet tona 👊🏻
 • Follow te gjithe faqen tone te dyt @FAKTOSHQIP
  @faktoshqip @faktoshqip -Ne do te postojme dhe do te ju ofrojme te njiheni me shume me boten dhe te kuptojme gjera interesante qe nuk i kemi ditur ❤️
  -Faleminderit qe zgjodhet te ndjekni faqet tona 👊🏻
 • 523 6 16 hours ago