#ohrid Instagram Photos & Videos

ohrid - 338.8k posts

Top Posts

 • 💙💦💙 .
.
.
Охридско кајче 🛶🛶🛶 Еден од неизбежните декори на Охрид е охридското кајче без кое градот не би бил она што е.

Охридското кајче е опеано во песните, место каде се изјавувала првата љубов, средство со кое во минатите времиња охридските семејства успеале да преживеат. 
Инаку, охридското кајче не е автохтон производ. Тоа е донесено од Холандија, но низ текот на годините се развиле големи мајстори, кои во изработката на кајчето оделе во такви детали, по кои охридското кајче си добило своја специфика и по која заслужува да остане во својот облик засекогаш.
 • 💙💦💙 .
  .
  .
  Охридско кајче 🛶🛶🛶 Еден од неизбежните декори на Охрид е охридското кајче без кое градот не би бил она што е.

  Охридското кајче е опеано во песните, место каде се изјавувала првата љубов, средство со кое во минатите времиња охридските семејства успеале да преживеат.
  Инаку, охридското кајче не е автохтон производ. Тоа е донесено од Холандија, но низ текот на годините се развиле големи мајстори, кои во изработката на кајчето оделе во такви детали, по кои охридското кајче си добило своја специфика и по која заслужува да остане во својот облик засекогаш.
 • 1,146 73 19 August, 2019
 • Ku ta zhysim kokën në gusht?

Gjysma e dytë e korrikut dhe muaji gusht është periudha ku të gjithë duam të pushojmë akoma më shumë. Përveç plazheve të Tales, Darëzezës dhe Zvërnecit, në plazhet e tjera bregdetare zhvillohet “luftë” mes pushuesve dhe pritësve të tyre. InstaStory-t gënjejnë... Çfarë ndodh në këto 45 ditë? 
Shezlloni shkon 50 euro, kokrra e vezës 5 euro, kamarierë nevrikë që nuk kanë kohë per ty, pronarë që abuzojnë me çmimet sepse këto 45 ditë shërbejnë edhe për 320 ditët e tjera të vitit, trafik në Velipojë dhe Shëngjin, trafik në Thumanë dhe Durrës, trafik në Vlorë dhe Sarandë, inspektorë tatimesh që u sulen bizneseve për të ndihmuar rrogat e tyre, kryeministri luan teatër me kupona për fëmijët nën 12 vjeç, mbeturina dhe kafshë lokale që ushqehen me to, uji dhe elektriciteti nuk mjaftojnë për të gjithë, për të gjetur shtretër të lirë duhet futur “mik”, skafe dhe jetski që presin të bëjnë game over me koka pushuesish, kryebashkiakët riçajnë asfaltin se kanë harruar tubat dhe ti do largohesh me doza negativiteti.

Cila është zgjidhja? Pogradeci.
Ndoshta nuk vend për pordhë dhe shishe me xixa, ama të ofron qetësi me plot kuptimin e fjalës. 
Çfarë të ofron Pogradeci?
Fresk, dhoma të lira, ushqim kryesisht bio po ashtu të lirë, kamarierë të edukuar, pronarë që sillen si kamarierë, plazhe publike të lira, plazhe private me 300 lekë shezlloni, me negociata çmimi 300 lekë mund të zbresë në 150 lekë sepse mund të shtrihesh edhe në hijen e plepit, mund të ngjisësh ndonjë mal rrotull, mund të bësh 97 km (Pogradec, Ohër, Strugë) liqenin rreth e rrotull me biçikletë me kosto 0, ujin mund ta gjesh falas në burime, të nesërmen këmbët do i kesh të lodhura por mund të lexosh një libër gjatë fazës së rikuperimit, dallgët mungojnë dhe mund të lundrosh lehtësisht me paddle board, gjarpërinjtë nuk janë helmues dhe ti do vish sërish gushtin tjetër.

Ndaj relaksohu në Pogradec gjatë gushtit dhe Shëngjinin, Vlorën e Sarandën lëri për në qershor, shtator ose tetor dhe do të të respektojnë si dikur Rrapush Xhaferrin 👑. #albania #pogradecalbania #pogradec #ohrid #ohridlake #visitpogradec #lakeohrid #bikelife #struga #shqiperia #travelalbania #shqiperiaeshteebukur
 • Ku ta zhysim kokën në gusht?

  Gjysma e dytë e korrikut dhe muaji gusht është periudha ku të gjithë duam të pushojmë akoma më shumë. Përveç plazheve të Tales, Darëzezës dhe Zvërnecit, në plazhet e tjera bregdetare zhvillohet “luftë” mes pushuesve dhe pritësve të tyre. InstaStory-t gënjejnë... Çfarë ndodh në këto 45 ditë?
  Shezlloni shkon 50 euro, kokrra e vezës 5 euro, kamarierë nevrikë që nuk kanë kohë per ty, pronarë që abuzojnë me çmimet sepse këto 45 ditë shërbejnë edhe për 320 ditët e tjera të vitit, trafik në Velipojë dhe Shëngjin, trafik në Thumanë dhe Durrës, trafik në Vlorë dhe Sarandë, inspektorë tatimesh që u sulen bizneseve për të ndihmuar rrogat e tyre, kryeministri luan teatër me kupona për fëmijët nën 12 vjeç, mbeturina dhe kafshë lokale që ushqehen me to, uji dhe elektriciteti nuk mjaftojnë për të gjithë, për të gjetur shtretër të lirë duhet futur “mik”, skafe dhe jetski që presin të bëjnë game over me koka pushuesish, kryebashkiakët riçajnë asfaltin se kanë harruar tubat dhe ti do largohesh me doza negativiteti.

  Cila është zgjidhja? Pogradeci.
  Ndoshta nuk vend për pordhë dhe shishe me xixa, ama të ofron qetësi me plot kuptimin e fjalës.
  Çfarë të ofron Pogradeci?
  Fresk, dhoma të lira, ushqim kryesisht bio po ashtu të lirë, kamarierë të edukuar, pronarë që sillen si kamarierë, plazhe publike të lira, plazhe private me 300 lekë shezlloni, me negociata çmimi 300 lekë mund të zbresë në 150 lekë sepse mund të shtrihesh edhe në hijen e plepit, mund të ngjisësh ndonjë mal rrotull, mund të bësh 97 km (Pogradec, Ohër, Strugë) liqenin rreth e rrotull me biçikletë me kosto 0, ujin mund ta gjesh falas në burime, të nesërmen këmbët do i kesh të lodhura por mund të lexosh një libër gjatë fazës së rikuperimit, dallgët mungojnë dhe mund të lundrosh lehtësisht me paddle board, gjarpërinjtë nuk janë helmues dhe ti do vish sërish gushtin tjetër.

  Ndaj relaksohu në Pogradec gjatë gushtit dhe Shëngjinin, Vlorën e Sarandën lëri për në qershor, shtator ose tetor dhe do të të respektojnë si dikur Rrapush Xhaferrin 👑. #albania #pogradecalbania #pogradec #ohrid #ohridlake #visitpogradec #lakeohrid #bikelife #struga #shqiperia #travelalbania #shqiperiaeshteebukur
 • 513 13 15 August, 2019

Latest Instagram Posts

 • СПЕЦИФИКАЦИИ
Модел: Xiaomi M365

Тежина: Approx. 12.5 kg

Рам: Aerospace-grade aluminum

Димензија на гума: 8.5 inches

Мотор: 6.7 inches

Боја: White, Black 
БРЗИНА
Maксимална брзина: 25km/h, max 18km/h on Cruise control

Max torque: 16N.m

Motor rated power: 250W

Max instantaneous power: 500W

Motor control mode: Sine-wave vector and current control + closed loop speed control

Батерии: 30 x 18650mAh lithium батериски единици

Дистанца на возење [1]: 30 km

Моќност на полни батерии: 71W

Charger rated input voltage: 100-240V ~, 50 / 60Hz

Батерија voltage limit: 42V 
Време на полнње: Околу. 5 hours

Смарт менаџмент на силата: Заштита од краток спој, заштита од зголемен напон, двојна заштита од преполнување, двојна заштита од прекумерно празнење, отпорност на температура, undervoltage auto-sleep protection

Стандардна потрошувачка[2]: 1.1kWh per 100km

СОПИРАЧКИ
Дистанца [3]: 4m на сув коловоз

Метод: Регенеративни + диск кочница

Mатерјал на гуми: Гуми на пумпање

СИЈАЛИЦИ И ИНДИКАТОРИ
Фарови: 1.1W ултра светли, 6m видливост

Штоп светло: LED светло

Преостаната батерија: 4 LED идикатори

Индикатор за режим: Поставен на копчето за улучување и исклучување. Бело за стандарден режим, залено за еко режим.

Max. Hill Climb: 15 °

ОСТАНАТО
Еко режим: Макс брзина до 18km/h, со по нежно забрзување, идеално за почетници

Препорачана возраст: 16 – 50 години

Препорачана висина: 120 – 200cm

Максимална тежина: 100kg

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА
Електричен скутер, полнач, Allen Клуч за склопување, конектор за пумпање на гуми, 4 Allen штрафови

Cena 25,990 so gratis dostava do Doma!

#MKD #macedonia #Ohrid #skopje #eco #green #summer #fit #instafit #sportlife #justdoit #fresh #tech #instatech #trotinetnastruja #elektricentrotinet #escooter #micromobility #goelectric #saveearth
 • СПЕЦИФИКАЦИИ
  Модел: Xiaomi M365

  Тежина: Approx. 12.5 kg

  Рам: Aerospace-grade aluminum

  Димензија на гума: 8.5 inches

  Мотор: 6.7 inches

  Боја: White, Black
  БРЗИНА
  Maксимална брзина: 25km/h, max 18km/h on Cruise control

  Max torque: 16N.m

  Motor rated power: 250W

  Max instantaneous power: 500W

  Motor control mode: Sine-wave vector and current control + closed loop speed control

  Батерии: 30 x 18650mAh lithium батериски единици

  Дистанца на возење [1]: 30 km

  Моќност на полни батерии: 71W

  Charger rated input voltage: 100-240V ~, 50 / 60Hz

  Батерија voltage limit: 42V
  Време на полнње: Околу. 5 hours

  Смарт менаџмент на силата: Заштита од краток спој, заштита од зголемен напон, двојна заштита од преполнување, двојна заштита од прекумерно празнење, отпорност на температура, undervoltage auto-sleep protection

  Стандардна потрошувачка[2]: 1.1kWh per 100km

  СОПИРАЧКИ
  Дистанца [3]: 4m на сув коловоз

  Метод: Регенеративни + диск кочница

  Mатерјал на гуми: Гуми на пумпање

  СИЈАЛИЦИ И ИНДИКАТОРИ
  Фарови: 1.1W ултра светли, 6m видливост

  Штоп светло: LED светло

  Преостаната батерија: 4 LED идикатори

  Индикатор за режим: Поставен на копчето за улучување и исклучување. Бело за стандарден режим, залено за еко режим.

  Max. Hill Climb: 15 °

  ОСТАНАТО
  Еко режим: Макс брзина до 18km/h, со по нежно забрзување, идеално за почетници

  Препорачана возраст: 16 – 50 години

  Препорачана висина: 120 – 200cm

  Максимална тежина: 100kg

  ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА
  Електричен скутер, полнач, Allen Клуч за склопување, конектор за пумпање на гуми, 4 Allen штрафови

  Cena 25,990 so gratis dostava do Doma!

  #MKD #macedonia #Ohrid #skopje #eco #green #summer #fit #instafit #sportlife #justdoit #fresh #tech #instatech #trotinetnastruja #elektricentrotinet #escooter #micromobility #goelectric #saveearth
 • 17 0 21 August, 2019
 • Audi R8 V10 sound🔊🔊💯💯
 • Audi R8 V10 sound🔊🔊💯💯
 • 46 1 21 August, 2019
 • Early in the morning #Ohrid
 • Early in the morning #Ohrid
 • 14 0 21 August, 2019
 • 21 2 21 August, 2019
 • Hotel Laki & Spa wybudowany w 2017 roku, w którym oprócz idyllicznego relaksu oraz bliskości Jeziora Ochrydzkiego to idealna propozycja udanego odpoczynku dla wszystkich dorosłych ceniących sobie komfort.
——————————————————
Hotel Laki & Spa offers a blend of Eastern and Western hospitality in an atmosphere of timeless elegance, beyond comfortable, luxury, stylish rooms, and unmatched mountain and lake view.
——————————————————
 • Hotel Laki & Spa wybudowany w 2017 roku, w którym oprócz idyllicznego relaksu oraz bliskości Jeziora Ochrydzkiego to idealna propozycja udanego odpoczynku dla wszystkich dorosłych ceniących sobie komfort.
  ——————————————————
  Hotel Laki & Spa offers a blend of Eastern and Western hospitality in an atmosphere of timeless elegance, beyond comfortable, luxury, stylish rooms, and unmatched mountain and lake view.
  ——————————————————
 • 29 2 21 August, 2019
 • Shampo per rritjen e flokeve 
Formula e veçantë e shampos i përbërë nga shumë lloje të vajrave, vitaminave dhe ekstrakte të bimëve natyrale.Ka efekt të fuqishëm për të bërë flokët më të gjatë, më të trashë dhe më të shëndetshëm.Përdoret per çdo lloj floku. * Stimulon rritjen e shpejtë të flokut
* Është hidratues për flokë * Ndërpret rënjen e flokut
* Parandalon ndarjen e majave te flokut
* Redukton dhe parandalon thinjat
* Eleminon yndyrën e tepërt në flokë 
Me produktet tona floku juaj do të ndihet me i shëndetshëm #tetova #tetovo #gostivar #kercova #kicevo #kumanova #struga #oher #ohrid
 • Shampo per rritjen e flokeve
  Formula e veçantë e shampos i përbërë nga shumë lloje të vajrave, vitaminave dhe ekstrakte të bimëve natyrale.Ka efekt të fuqishëm për të bërë flokët më të gjatë, më të trashë dhe më të shëndetshëm.Përdoret per çdo lloj floku. * Stimulon rritjen e shpejtë të flokut
  * Është hidratues për flokë * Ndërpret rënjen e flokut
  * Parandalon ndarjen e majave te flokut
  * Redukton dhe parandalon thinjat
  * Eleminon yndyrën e tepërt në flokë
  Me produktet tona floku juaj do të ndihet me i shëndetshëm #tetova #tetovo #gostivar #kercova #kicevo #kumanova #struga #oher #ohrid
 • 7 0 21 August, 2019
 • Shampo per rritjen e flokeve 
Formula e veçantë e shampos i përbërë nga shumë lloje të vajrave, vitaminave dhe ekstrakte të bimëve natyrale.Ka efekt të fuqishëm për të bërë flokët më të gjatë, më të trashë dhe më të shëndetshëm.Përdoret per çdo lloj floku. * Stimulon rritjen e shpejtë të flokut
* Është hidratues për flokë * Ndërpret rënjen e flokut
* Parandalon ndarjen e majave te flokut
* Redukton dhe parandalon thinjat
* Eleminon yndyrën e tepërt në flokë 
Me produktet tona floku juaj do të ndihet me i shëndetshëm #tetova #tetovo #gostivar #kercova #kicevo #kumanova #struga #oher #ohrid
 • Shampo per rritjen e flokeve
  Formula e veçantë e shampos i përbërë nga shumë lloje të vajrave, vitaminave dhe ekstrakte të bimëve natyrale.Ka efekt të fuqishëm për të bërë flokët më të gjatë, më të trashë dhe më të shëndetshëm.Përdoret per çdo lloj floku. * Stimulon rritjen e shpejtë të flokut
  * Është hidratues për flokë * Ndërpret rënjen e flokut
  * Parandalon ndarjen e majave te flokut
  * Redukton dhe parandalon thinjat
  * Eleminon yndyrën e tepërt në flokë
  Me produktet tona floku juaj do të ndihet me i shëndetshëm #tetova #tetovo #gostivar #kercova #kicevo #kumanova #struga #oher #ohrid
 • 4 1 21 August, 2019
 • As I was walking across the small wooden bridge over the beach on the side of the lake of Ohrid, I'm thinking what could I do, what can a 15 year dreamer do, to keep this world beautiful for people in future? We can all do something for better future. Like for example we should stop using plastic bags and that way we won't support their production. We could stop taking plastic bags from shops when we buy our clothes or something similar... and maybe say "Oh, I have one from last time I'll put it in there." We have to show people who massively produce unnecessary plastic that we won't buy them cuz it's only their interest for money in the end... Humans destroy humanity and we have to stop that. Because we can just forget about better future if we keep doing what we have started not long ago when plastic was invented. JUST THINK ABOUT IT!
•
•
• #summertime #vibes #photography #naturephotography #macedonia #ohrid #eveningsky #sunset #earth #uselessplastic
 • As I was walking across the small wooden bridge over the beach on the side of the lake of Ohrid, I'm thinking what could I do, what can a 15 year dreamer do, to keep this world beautiful for people in future? We can all do something for better future. Like for example we should stop using plastic bags and that way we won't support their production. We could stop taking plastic bags from shops when we buy our clothes or something similar... and maybe say "Oh, I have one from last time I'll put it in there." We have to show people who massively produce unnecessary plastic that we won't buy them cuz it's only their interest for money in the end... Humans destroy humanity and we have to stop that. Because we can just forget about better future if we keep doing what we have started not long ago when plastic was invented. JUST THINK ABOUT IT!


  #summertime #vibes #photography #naturephotography #macedonia #ohrid #eveningsky #sunset #earth #uselessplastic
 • 34 0 21 August, 2019
 • 🌅 #HIT Ponuda - #OHRID sa posjetom prelijepom SKOPLJU 🌅

4 Dana Samo 59 € - #Još samo 6 Slobodnih mjesta! 🤩 📆 #Od 19 do 22. Septembra - #Smještaj u strogom centru grada 🤩 🚌 #Polazak iz Podgorice - #autobusi visoke turističke klase 👌 ↘️ #Paket aranžman: (Prevoz + Smještaj u strogom centru + Vodič + Vodja puta iz agencije + Obilasci) ↘️ #FENOMENALNI IZLETI: (Skoplje, Kstarenje, Naum & Muzej na Vodi & Biljanini Izvori) ⛱ 🛍 #U povratku shooping u Tirani! 🤩 📞 #Rezervišite Vaša mjesta na vrijeme: 
067 000 488 (viber)

069 334 242 (viber) ili u inbox-u naše stranice. 📞 🌟 #Putovati znači živjeti. 🌟
 • 🌅 #HIT Ponuda - #OHRID sa posjetom prelijepom SKOPLJU 🌅

  4 Dana Samo 59 € - #Još samo 6 Slobodnih mjesta! 🤩 📆 #Od 19 do 22. Septembra - #Smještaj u strogom centru grada 🤩 🚌 #Polazak iz Podgorice - #autobusi visoke turističke klase 👌 ↘️ #Paket aranžman: (Prevoz + Smještaj u strogom centru + Vodič + Vodja puta iz agencije + Obilasci) ↘️ #FENOMENALNI IZLETI: (Skoplje, Kstarenje, Naum & Muzej na Vodi & Biljanini Izvori) ⛱ 🛍 #U povratku shooping u Tirani! 🤩 📞 #Rezervišite Vaša mjesta na vrijeme:
  067 000 488 (viber)

  069 334 242 (viber) ili u inbox-u naše stranice. 📞 🌟 #Putovati znači živjeti. 🌟
 • 25 0 21 August, 2019
 • 🌅 #HIT Ponuda - #OHRID sa posjetom prelijepom SKOPLJU 🌅

4 Dana Samo 59 € - #Još samo 6 Slobodnih mjesta! 🤩 📆 #Od 19 do 22. Septembra - #Smještaj u strogom centru grada 🤩 🚌 #Polazak iz Podgorice - #autobusi visoke turističke klase 👌 ↘️ #Paket aranžman: (Prevoz + Smještaj u strogom centru + Vodič + Vodja puta iz agencije + Obilasci) ↘️ #FENOMENALNI IZLETI: (Skoplje, Kstarenje, Naum & Muzej na Vodi & Biljanini Izvori) ⛱ 🛍 #U povratku shooping u Tirani! 🤩 📞 #Rezervišite Vaša mjesta na vrijeme: 
067 000 488 (viber)

069 334 242 (viber) ili u inbox-u naše stranice. 📞 🌟 #Putovati znači živjeti. 🌟
 • 🌅 #HIT Ponuda - #OHRID sa posjetom prelijepom SKOPLJU 🌅

  4 Dana Samo 59 € - #Još samo 6 Slobodnih mjesta! 🤩 📆 #Od 19 do 22. Septembra - #Smještaj u strogom centru grada 🤩 🚌 #Polazak iz Podgorice - #autobusi visoke turističke klase 👌 ↘️ #Paket aranžman: (Prevoz + Smještaj u strogom centru + Vodič + Vodja puta iz agencije + Obilasci) ↘️ #FENOMENALNI IZLETI: (Skoplje, Kstarenje, Naum & Muzej na Vodi & Biljanini Izvori) ⛱ 🛍 #U povratku shooping u Tirani! 🤩 📞 #Rezervišite Vaša mjesta na vrijeme:
  067 000 488 (viber)

  069 334 242 (viber) ili u inbox-u naše stranice. 📞 🌟 #Putovati znači živjeti. 🌟
 • 14 0 21 August, 2019
 • 🌅 #HIT Ponuda - #OHRID sa posjetom prelijepom SKOPLJU 🌅

4 Dana Samo 59 € - #Još samo 6 Slobodnih mjesta! 🤩 📆 #Od 19 do 22. Septembra - #Smještaj u strogom centru grada 🤩 🚌 #Polazak iz Podgorice - #autobusi visoke turističke klase 👌 ↘️ #Paket aranžman: (Prevoz + Smještaj u strogom centru + Vodič + Vodja puta iz agencije + Obilasci) ↘️ #FENOMENALNI IZLETI: (Skoplje, Kstarenje, Naum & Muzej na Vodi & Biljanini Izvori) ⛱ 🛍 #U povratku shooping u Tirani! 🤩 📞 #Rezervišite Vaša mjesta na vrijeme: 
067 000 488 (viber)

069 334 242 (viber) ili u inbox-u naše stranice. 📞 🌟 #Putovati znači živjeti. 🌟
 • 🌅 #HIT Ponuda - #OHRID sa posjetom prelijepom SKOPLJU 🌅

  4 Dana Samo 59 € - #Još samo 6 Slobodnih mjesta! 🤩 📆 #Od 19 do 22. Septembra - #Smještaj u strogom centru grada 🤩 🚌 #Polazak iz Podgorice - #autobusi visoke turističke klase 👌 ↘️ #Paket aranžman: (Prevoz + Smještaj u strogom centru + Vodič + Vodja puta iz agencije + Obilasci) ↘️ #FENOMENALNI IZLETI: (Skoplje, Kstarenje, Naum & Muzej na Vodi & Biljanini Izvori) ⛱ 🛍 #U povratku shooping u Tirani! 🤩 📞 #Rezervišite Vaša mjesta na vrijeme:
  067 000 488 (viber)

  069 334 242 (viber) ili u inbox-u naše stranice. 📞 🌟 #Putovati znači živjeti. 🌟
 • 9 0 21 August, 2019
 • 🌅 #HIT Ponuda - #OHRID sa posjetom prelijepom SKOPLJU 🌅

4 Dana Samo 59 € - #Još samo 6 Slobodnih mjesta! 🤩 📆 #Od 19 do 22. Septembra - #Smještaj u strogom centru grada 🤩 🚌 #Polazak iz Podgorice - #autobusi visoke turističke klase 👌 ↘️ #Paket aranžman: (Prevoz + Smještaj u strogom centru + Vodič + Vodja puta iz agencije + Obilasci) ↘️ #FENOMENALNI IZLETI: (Skoplje, Kstarenje, Naum & Muzej na Vodi & Biljanini Izvori) ⛱ 🛍 #U povratku shooping u Tirani! 🤩 📞 #Rezervišite Vaša mjesta na vrijeme: 
067 000 488 (viber)

069 334 242 (viber) ili u inbox-u naše stranice. 📞 🌟 #Putovati znači živjeti. 🌟
 • 🌅 #HIT Ponuda - #OHRID sa posjetom prelijepom SKOPLJU 🌅

  4 Dana Samo 59 € - #Još samo 6 Slobodnih mjesta! 🤩 📆 #Od 19 do 22. Septembra - #Smještaj u strogom centru grada 🤩 🚌 #Polazak iz Podgorice - #autobusi visoke turističke klase 👌 ↘️ #Paket aranžman: (Prevoz + Smještaj u strogom centru + Vodič + Vodja puta iz agencije + Obilasci) ↘️ #FENOMENALNI IZLETI: (Skoplje, Kstarenje, Naum & Muzej na Vodi & Biljanini Izvori) ⛱ 🛍 #U povratku shooping u Tirani! 🤩 📞 #Rezervišite Vaša mjesta na vrijeme:
  067 000 488 (viber)

  069 334 242 (viber) ili u inbox-u naše stranice. 📞 🌟 #Putovati znači živjeti. 🌟
 • 14 0 21 August, 2019
 • 🌅 #HIT Ponuda - #OHRID sa posjetom prelijepom SKOPLJU 🌅

4 Dana Samo 59 € - #Još samo 6 Slobodnih mjesta! 🤩 📆 #Od 19 do 22. Septembra - #Smještaj u strogom centru grada 🤩 🚌 #Polazak iz Podgorice - #autobusi visoke turističke klase 👌 ↘️ #Paket aranžman: (Prevoz + Smještaj u strogom centru + Vodič + Vodja puta iz agencije + Obilasci) ↘️ #FENOMENALNI IZLETI: (Skoplje, Kstarenje, Naum & Muzej na Vodi & Biljanini Izvori) ⛱ 🛍 #U povratku shooping u Tirani! 🤩 📞 #Rezervišite Vaša mjesta na vrijeme: 
067 000 488 (viber)

069 334 242 (viber) ili u inbox-u naše stranice. 📞 🌟 #Putovati znači živjeti. 🌟
 • 🌅 #HIT Ponuda - #OHRID sa posjetom prelijepom SKOPLJU 🌅

  4 Dana Samo 59 € - #Još samo 6 Slobodnih mjesta! 🤩 📆 #Od 19 do 22. Septembra - #Smještaj u strogom centru grada 🤩 🚌 #Polazak iz Podgorice - #autobusi visoke turističke klase 👌 ↘️ #Paket aranžman: (Prevoz + Smještaj u strogom centru + Vodič + Vodja puta iz agencije + Obilasci) ↘️ #FENOMENALNI IZLETI: (Skoplje, Kstarenje, Naum & Muzej na Vodi & Biljanini Izvori) ⛱ 🛍 #U povratku shooping u Tirani! 🤩 📞 #Rezervišite Vaša mjesta na vrijeme:
  067 000 488 (viber)

  069 334 242 (viber) ili u inbox-u naše stranice. 📞 🌟 #Putovati znači živjeti. 🌟
 • 11 0 21 August, 2019